Jevíčko – Cerekvice 2:0 (1:0)

Sestava: Trávníček – Krejsta (46. Schuppler), Jakab, Vašíček (46. Červinka), Jedlinský – Vybral, Václavek (85. Pospíšil), Seknička, Bartuněk, Müller – Linhart (88.Khýr)
B: 36. Linhart , 53. Václavek,

Domácí celek celý zápas kontroloval průběh a až na jednu výjimku (břevno po rohu v 10. min) udržoval hosty na jejich polovině. Sérii šanci otevřel lobem do břevna Václavek už ve 4. min a poté přestřelil branku Vybral. Linhart ho nejdříve napodobil, ale v 36. min už trefil síť po nahrávce Vybrala. Před poločasem se do jasné šance prodral Jedlinský, ale jeho střelu brankář hostí vykopl. Na začátku druhé půle se vydařila kombinace po ose Schuppler, Linhart a Václavek zvýšil na 2:0. Poté se zaskvěl Trávníček po trestňáku hostí do šibenice, který vyrazil na roh. Další šance už gól nepřinesly.