Dlouhá Loučka – Jevíčko 1:1 (1:1)

Sestava: Trávníček – Vybral, Jakab (26.Pospíšil), Vašíček, Jedlinský – Seknička, Müller,
Bartuněk, Červinka (76.Khýr) – Klein, Václavek (K)

B: 33. Václavek

Začátek zápasu se hostům moc nevyvedl, když jeden z útočníku Dlouhé Loučky obstřelil gólmana a Vašíček již směřující míč do brány ve skluzu poslal definitivně za brankovou čáru. Na druhé straně vyslal nenápadnou střelu Červinka, která ale bohužel skončila těsně vedle. Když na světelné tabuli svítila 26. minuta tak přišla komplikace pro Jevíčko, kdy kvůli zranění musel ze hřiště Jakab. Ve 33. minutě srovnal stav na 1:1 hlavičkou kapitán hostujícího celku Václavek. Po změně stran diváci viděli bojovný fotbal ale bez branek na obou stranách. Největší šanci měl Müller z přímého kopu, ale míč skončil těsně vedle branky. Domácí měli největší šanci před závěrečným hvizdem ,a to také z přímého kopu, míč tentokrát skočil nad brankou.