Jevíčko – Hradec n. S. 2:2 (0:0)

Sestava: Trávníček – Vybral, Jakab, Vašíček, Jedlinský – Červinka, Václavek (K), Seknička, Müller – Linhart, Klein

B: 89. Václavek, 91. Linhart

Zápas proti bojovnému soupeři začal pro domácí celek smolně. Ve 13. minutě fauloval Schuppler unikajícího hráče hostí před pokutovým územím a šel předčasně do sprch. I přesto drželo Jevíčko dlouho krok a dokázalo držet vyrovnaný stav. Ojedinělé šance na obou stranách pokryli pozorní brankáři. Zlom přišel během dvou minut kolem 65. minuty, kdy se důrazní hosté dvakrát prosadili a s domácím celkem to rázem vypadalo bledě. Ale jevíčákům patřil závěr, kdy se probil obranou hostí kapitán Václavek a tvrdou střelou snížil. V nastaveném čase unikl Linhart a jeho vysoký lob přes brankáře skončil k překvapení všech v síti. V samotném závěru už jen padla ČK i pro hráče hostí a body se dělily.