Turnaj Opatov 17. 9. 2022

Starší přípravka U11

Sestava : Křivánek Vojtěch, Janáčková Tereza, Špaček Jakub, Pazdírek Jonáš, Jankovič Petrika, Novák Karel, Václavek Michal, Sekničková Tereza, Lipovský Michal

SK Jevíčko – TJ Sebranice 7 : 6 (4:2)
Branky: Sekničková Tereza 3, Křivánek Vojtěch 2, Pazdírek Jonáš 2
Po velmi dobrém vstupu do zápasu jsme zaslouženě vedli a v poločase nic nenasvědčovalo tomu, že by tomu mělo být na konci zápasu jinak, ale soupeř se dokázal oklepat a zlepšeným výkonem nás potrápil až do konce zápasu.

TJ Opatov – SK Jevíčko 5 : 1 (2:0)
Branka:
Křivánek Vojtěch
S tradičně velmi dobře připraveným soupeřem jsme dokázali držet krok pouze do poločasu (i když to tak výsledkově nevypadalo), ve druhém poločase už jsme nestačili a kupili chyby, které vedly k zaslouženému vítězství Opatova v tomto zápase.

SK Jevíčko – TJ Sokol Čistá 6 : 5 (3:1)
Branky:
Křivánek Vojtěch 3, Sekničková Tereza 2, Pazdírek Jonáš
Po pohodovém vstupu do zápasu, kdy se naše vedení vyšplhalo do vysokého rozdílu, přišel ve druhém poločase herní výpadek, který málem skončil obratem v tomto utkání. Naštěstí jsme se se závěrečným hvizdem mohli radovat z výhry a celkově druhého místa v turnaji.

  1. TJ Opatov
  2. TJ SK Jevíčko
  3. TJ Sebranice
  4. TJ Sokol Čistá

Další turnaj, odehrajeme v sobotu 24. 9. 2022 v Bystrém, začátek turnaje v 9:30 hodin.
Sraz a odjezd z Jevíčka bude upřesněn.