Litomyšl/ Čistá – Jevíčko/Jaroměřice 1:2 (0:1)

Sestava: Kubín – Bombera, Rozčínský, P. Pokorný, Košťál, Parolek, Zecha, Havlíček, D. Pokorný, Fluksa, Šmach,
B: Parolek, Zecha

Dramatický zápas proti fotbalově kvalitnímu soupeři kluci vybojovali za tři body šťastnou brankou Járy Zechy v poslední minutě. V úvodu zápasu klukům nervozita svazovala kopačky, míče se odrážely k soupeři a ten nás dokázal fotbalově pozlobit. Obrana v čele s Jirkou Kubínem v brance obstála a postupně jsme se dokázali dostat i k zakončení. Vedení přinesla střela Jary Zechy, kterou tečoval do sítě Štěpán Parolek. I ve druhé půli jsme diktovali tempo, ale několik šancí tam nespadlo a domácí po pěkné akci 10 minut před koncem vyrovnali. Výhru přinesla střela Járy, která prošla se štěstím do sítě.