Dolní Újezd B – Jevíčko 1:5 (1:4)

Sestava: Trávníček – Vybral, Jakab, Václavek (K), Jedlinský – Červinka (80.Pospíšil), Seknička, Bartuněk, Müller – Linhart (85. Khýr), Klein
Branky: 6., 10.(p) Müller, 15. Klein, 40. Václavek, 81. Bartuněk

Jevíčko po domácím úspěchu proti Poličce B zavítalo do vzdáleného Dolního Újezdu, kde hned ze začátku hosty zachránilo břevno. V 6. minutě rozjásal hostující celek Müller, kdy s pomocí domácího obránce dostal míč až za brankářova záda. Když časomíra ukazovala 10. minutu, tak z pokutového kopu Müller přidal svojí druhou branku. V 15. minutě pálil ostrými druhý Tomáš, a to Tomáš Klein. Ve 20. minutě využili domácí přímý kop a snížili tak na 1:3. Před odchodem do kabin se vydal obránce Václavek do útoku, a protože měl nabito ostrou střelou, zajistil klidnější odchod do kabin. Druhý poločas byl velice bojovný na obou stranách a přinášel šance, ale žádná z nich nebyla branková. Hosty držela skvělá obrana, a naopak domácím pomohlo, že hosté své šance neproměňovali. V 81. minutě ale Bartuněk vystřelil z dálky a jeho střela po zemi doplula až do sítě. Jevíčko tak odváží tři body a opět potvrdilo střeleckou pohodu, kdy za čtyři utkání vstřelilo 19 branek.