Opatov – Jevíčko 2:8 (1:2)

Sestava: Trávníček – Jedlinský, Václavek, Konečný, Vybral – Červinka, Bartuněk, Seknička, Vykydal – Klein, Müller
Branky: 17., 62. Klein, 34. Václavek, 48., 55., 87. Vykydal, 80., 82. Müller

Jevíčko se v sobotním utkání zavítalo do Opatova, který je v tabulce na pátém místě, což je o jednu pozici výše než Jevíčko. Hosté šli do vedení v 17. minutě, kdy domácí gólman trefil napadajícího Kleina a míč se od něj odrazil do branky. Další branku přidal kapitán Václavek v 34. minutě po centru Vybrala. Před odchodem do kabin domácí hlavičkou zvládli snížit na 1:2. Ve druhém poločase začala gólová smršť už ve 48. minutě, kdy si střelecký účet otevřel Vykydal, další čárku na střelecký účet si připsal v 55. minutě. V 62. minutě zvyšoval již na 5:1 Tomáš Klein. V 80. a 82. minutě rozvlnil brankovou síť pro jistotu Tomáš Müller. V 87. minutě Lubomír Vykydal završil populární hattrick. Domácí pouze v poslední minutě zvládli
snížit na konečných 2:8.