Jevíčko – Cerekvice nad L. 5:1 (1:1)

Sestava: Trávníček – Seknička, Vašíček, Václavek (K), Jedlinský – Vykydal (76. Deutsch), Müller, Bartuněk, Červinka – Dostál (21.Pospíšil), Klein
Branky: 30. Vykydal, 50. Bartuněk, 65. Klein, 80. Václavek, 87. Müller

Jevíčko poslední zápas sezóny odehrálo na domácím hřišti, kde přivítalo hosty z Cerekvice. Do zápasu oba celky vstoupily aktivně, ale hosté otevírali skóre po využitém přímém kopu. Domácí o šest minut později stav srovnali zásluhou Vykydala. Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, když v 50.
minutě pálil přesně slabší nohou Bartuněk. V 65. minutě se domácí fanoušci mohli radovat po brance Kleina, který zvyšoval náskok na 3:1. Když běžela 80. minuta přišla v podobě domácích hráčů kombinace, kdy Bartuněk přihrával na Pospíšila, ten patičkou posunul zpět na Bartuňka a na konci všeho byl Václavek, který míč poslal za hostujícího golmana. Tři minuty před koncem upravil skóre Müller na konečných 5:1. Jevíčko tak udrželo 6. příčku s bilancí 13 výher, 3 remíz a 10 proher což zajistilo 42 bodů, skóre 67:53.