Jevíčko – Mladějov 2:1 (0:1)

Sestava: Trávníček – Seknička, Schuppler, Konečný (25. Vašíček) , Jedlinský – Vykydal, Červinka (65. Klein Z.), Václavek(K), Bartuněk – Klein T. (84. Říha), Müller (74. Pospíšil)

B: 50. Müller, 69. Václavek

Na začátku zápasu všichni přítomní uctili minutou ticha památku pana Jiřího Ertla, který na začátku května odešel do fotbalového nebe.

Rušný úvod přinesl šanci hostí, se kterou si poradil Trávníček. Trestný kop Kleina do spojnice a z protiútoku přesnou střelu Müllera na zadní tyč a vedení hostů. Následně si hosté důraznou hrou vedení drželi hlavně díky svému brankáři, kterého dělovkami větral jeho jmenovec Vykydal v domácím dresu, ale i po standardkách viselo vyrovnání ve vzduchu. Jevíčko pokračovalo v aktivitě po nástupu do druhé půle a dvěma góly skóre otočilo. Mladějov se sice snažil, ale body zůstaly na eská.