Linhartice – Jevíčko 0:4 (0:2)

Linhartice – Jevíčko 0:4 (0:2)

Sestava: Trávníček – Vybral (78. Pospíšil), Schuppler, Konečný, Jedlinský – Vykydal (68. Červinka), Václavek(K), Bartuněk – Klein, Müller (74. Dostál)

B: 17. Schuppler, 29. Müller (p), 52. Klein, 54. Vybral

Hosté otevřeli skóre již v 17. minutě, když se po rohu prosadil z dorážky Schuppler. Ve 29. minutě vybojoval penaltu Klein a Müller nabídky využil. Domácí jedinou svojí nadějnější střelu poslali těsně vedle tyče, a tak se šlo za stavu 0:2 do kabin. V 52. minutě proměnil svůj únik Klein. V 54. minutě
viděli diváci pěknou akci, kterou začal obranným zákrokem Seknička. Ten poté předal míč Kleinovi, který vysunul do sólové akce Vybrala, který mířil přesně a zvýšil na 0:4. Za minutu domácí oslabil po druhé žluté kartě Heger. Ke konci zápasu si domácí vytvořili větší tlak, ale všechny balony si buď obrana nebo brankář Trávníček pohlídali. V poslední minutě domácí vyslali gólovou střelu, ale Trávníček v brance hostí byl rázně proti. Jevíčko si tak veze výhru 0:4 z Linhartic a v tabulce si udrželo na 6. příčku.