Hradec n. S. – Jevíčko 3:1 (3:1)

Sestava: Sestava: Trávníček – Jedlinský, Konečný, Schuppler, Vybral – Seknička (84. Pospíšil), Bartuněk, Václavek, Červinka – Vafka, Müller

B: 41. Bartuněk

Jevíčko v sobotu zavítalo do Hradce nad Svitavou, kde po dlouhé době hrálo za krásného slunného počasí. Hostům se nepodařil vstup do utkání a ve 3. minutě se domácí ujali vedení. Ve 32. minutě pláchl hostující obraně domácí útočník a po zaváhání gólmana zvýšil náskok na 2:0. Už za dvě minuty se domácí celek po střele z pravé části hřiště na vzdálenější tyč dostal do tříbrankového náskoku. Po střele Müllera do břevna snížil skóre dobíhající Bartůněk, když hlavičkou poslal míč již do sítě. V druhé polovině diváci viděli už jenom dvě téměř gólové situace: Václavek neproměnil penaltu a Trávníček vychytal sólový únik domácího útočníka.