Radiměř – Jevíčko 2:3 (1:1)

Sestava: Trávníček – Jedlinský, Schuppler, Konečný, Václavek, Seknička, Vybral, Klein (25. Pospíšil), Bartuněk, Vafka, Dostál

B: Václavek (pen 33., 86.), Schuppler (82.)

Jevíčko v sobotním utkání zavítalo do Radiměře kde odehrálo utkání chvílemi nepříznivého počasí. Hosté šli do vedení po proměněné penaltě, kterou si vzal na starost Václavek. Domácí ještě v závěru stihli po chybě hostujícího gólmana srovnat na 1:1. Jevíčko mělo po celý zápas míč na noze a tlačilo domácí, ale chyběla přesná koncovka, ta naštěstí přišla v 82. minutě, kdy si na přesný roh Vafky naběhl Schuppler a poslal přesnou hlavičkou míč za záda domácího brankáře. V 86. minutě viděli diváci situaci podle stejného scénáře, Vafka z rohu odcentroval a našel volného Václavka. Domácí ještě snížili v 90. minutě, kdy využili nabídnutou penaltu.