Jevíčko – Jevíčko

Jevíčko – Jevíčko 0:1 (0:1)

Sestava: Trávníček – Jedlinský, Vašíček, Továrek, Konečný, Václavek, Seknička, Vybral (60. Pospíšil), Bartuněk, Müller, Dostál

V počasí, které nepřálo hře ani divákům, sehrál domácí oslabený celek nešťastný zápas. Aktivnější hosté sice drželi více míč, ale do šance je vyslala nevydařená zpětná přihrávka. Vašíček ve skluzu trefil míč i nohy a penaltu jistě hosté proměnili. To se bohužel o několik minut později nepodařilo Václavkovi, který dělovkou otřásl břevnem. Poté se po ojedinělé kombinační akci objevil před brankářem hostí Müller, ale mířil jen do jeho náruče. I po změně stran se domácí snažili, ale v koncovce si nevedl úspěšně ani Jedlinský, který hlavou těsně minul. Hosté v závěru už jen bránili a po sérii ostrých zákroků a nepřesných rozhodnutích rozhodčího se ještě dvakrát červenalo po vzájemné potyčce.