Jevíčko – Hradec n. S.

Jevíčko – Hradec n. S. 4:2 (2:0)

Sestava: Trávníček – Jedlinský, Vašíček (85. Továrek), Václavek, Seknička – Berka (82. Pospíšil), Bartuněk, Vrbický (68. Vedra), Vykydal (68. Horák) – Klein (45. Červinka), Müller

Branky: 9. a 47. Vykydal, 40. Bartuněk, 67. Müller (p),

Gólově bohatý zápas pobavil diváky v netradičním pátečním termínu. Aktivní domácí celek se dvakrát prosadil už v první půli dvěma přesnými střelami Vykydala a Bartuňka zpoza pokutového území. Ojedinělou šanci hostí chytil Trávníček v domácí brance. Na začátku druhé půle se podruhé prosadil opět střelou zpoza vápna Vykydal. Potom hosté přežili dlouhý závar před vlastní brankou, kdy několikrát zastavili míč na brankové čáře a po rychlém přenesení hry na domácí polovinu Jukl dorážkou snížil. V 66. a 67. min. si oba celky vyzkoušely střelbu pokutového kopu. Trávníček proti střelci hostí uspěl a Müller na druhé straně bezpečně proměnil. V závěru dostali hosté ještě jednu šanci si kopnout penaltu. Vejrek tentokrát uspěl a uzavřel na konečných 4:2.