Jevíčko – Opatov

Jevíčko – Opatov 0 : 1 (0:1)

B: 52. Vrbický, 63. Hofman – 29. Petruň, 68. Polák

Sestava: Přikryl – Klein, Václavek, Vašíček, Seknička – Berka, Deutsch, Vrbický, Müller (22. Vedra, 88. Vykydal) – Sedláček, Hofman

Atraktivní souboj celků z popředí tabulky přinesl bojovný fotbal se spoustou šancí na obou stranách. V úvodu aktivnější hosté několikrát ohrozili Přikryla v domácí brance, ale ten výbornými zákroky domácí tým držel. Přesto hosté šli do vedení, když rohový kop propadl k Petruňovi a ten míč dotlačil do sítě. Domácí se po pauze zvedli a po dvou vydařených akcích skóre otočili. Vrbický se z hranice pokutového území trefil k tyči a Hofman přesně zakončil Vedrovu akci. Polák po pěti minutách stav srovnal, když hlavou uklidil míč vrácený na malé vápno po rohu. A když domácí Vašíček vykopl v závěru míč směrující do sítě, body se zaslouženě dělily.