Radiměř – Jevíčko

Radiměř – Jevíčko 0 : 1 (0:1)

Sestava: Čech – Klein, Václavek, Vašíček, Seknička – Berka, Deutsch, Vrbický, Müller (82.Horák) – Sedláček, Hofman (70.Bartuněk)

B: 12. Müller

V prvním poločase se hráči Jevíčka na horké půdě v Radiměři prezentovali dobrým fotbalem a hned ve 12. minutě se po rohu Kleina radovali z gólu Müllera. Hosté v prvním poločase kontrolovali hru a vytvořili si pár šancí, které ale nevyužili. V druhém poločase se hráči Jevíčka herně zhoršili a pustili Radiměř do několika šancí, které naštěstí gólem neskončili. Během zápasu se dostali ještě do dobrých šancí Berka s Vrbickým, ale ti už nedokázali navýšit jednogólové vedení. Díky dobré obraně si hráči Jevíčka vezou domů tři body a po nečekané prohře Morašic v Dlouhé Loučce i vedení v Select okresním přeboru. A v příštím kole Jevíčko na domácí půdě přivítá třetí Opatov.