Jevíčko – Boršov

Jevíčko – Boršov 3 : 1 (0:1)

B: 56. , 86. Sedláček, 68. Václavek (p) – 44. Vyhnánek

Přikryl – Konečný (29. Jedlinský), Václavek, Klein, Seknička – Berka, Deutsch, Müller (35. Vašíček), Hofman (73. Horák) – Sedláček (90. Trávníček), Vrbický

První poločas přinesl mírnou převahu domácího celku, ale když Seknička ve vyložené šanci přestřelil, ujali se hosté po akci kapitána před poločasem vedení. Druhá půle přinesla zvýšenou útočnou aktivitu Jevíčka a hlavně Sedláčka, který vyrovnal, když utekl obráncům a stihl míč píchnout podél brankáře. Potom Ondra vybojoval penaltu, kterou jistě proměnil Václavek a skóre svou druhou trefou uzavřel opět Ondra Sedláček. Kaňkou na zápase byla nepřehledná (hlavně pro rozhodčího) strkanice, za kterou udělil rozhodčí po červené kartě na každou stranu.