Janov – Jevíčko

Janov – Jevíčko 5 : 0 (3:0)

Přikryl – Müller, Jedlinský, Václavek, Seknička – Berka, Bartuněk, Deutsch, Vykydal – Hofman (64. Říha), Vrbický

Jevíčko vyrazilo i s fanoušky autobusem do Janova, kde zápas začali domácí ve vysokém tempu a hned ve 4. minutě po centru z levé strany hřiště si Müller srazil míč do vlastní brány. Další rána přišla o dvě minuty později, když domácí využili svou druhou akci a centr zleva. Po další branka z 28. minutu vedli domácí už o tři branky. Poté rozhodčí neodpískal jasnou penaltu na faulovaného Vykydal a ani faul na staženého Vrbického, a tak Jevíčko šlo do kabin za stavu 0:3. Hosté do druhé půle šli pouze se třemi obránci a toho opět využili domácí, když v 57. minutě šli už do vedení o čtyři branky, ale věci se začali dít o minutu později a to, když fauloval Jedlinský ve vápně, rozhodčí nařídil penaltu a začal rozdávat karty ve velkém, za pouhou minutu zvládl vytáhnout 5x kartu, z toho čtyři žluté a jednu červenou. Jednu viděl Jedlinský za faul, dále Václavek, a Vykydal viděl hned kartu 3x. Domácí penaltu využili a stanovili tím konečný výsledek zápasu na 5:0.

  • Projekty