Jevíčko – Jaroměřice

Jevíčko – Jaroměřice 2 : 0 (1:0)

Branky: 18. Müller (pen), 55. Hofman

Sestava: Přikryl – Jedlinský, Václavek, Vašíček, Horák (82. Konečný) – Berka, Bartuněk, Deutsch, Müller (71. Vykydal) – Hofman (67. Vrbický), Sedláček (86. Pospíšil)

Početná návštěva více než 200 diváků viděla v malohanáckém derby
zaslouženou výhru domácího celku, který pozornou obranou otupil útočné
zbraně celku z Jaroměřic. Ráz utkání určila 18. minuta, když unikajícího Müllera zastavila obrana za pomoci rukou a penaltu sám faulovaný jistě proměnil. V největší šanci hostí Mooz těsně přestřelil branku jistého Přikryla a na druhé straně rozezvučel Václavek břevno za zády Procházky. Ve druhé půli domácí celek bránil vedení a podnikal rychlé brejky. V 55. min unikl obraně Sedláček a předložil míč do ideální pozice Hofmanovi, který nezaváhal a zvýšil na 2:0. Ve zbytku zápasu si domácí s přehledem výhru pohlídal.

  • Nezařazené
  • Projekty