Horní Újezd – Jevíčko

Horní Újezd – Jevíčko 1 : 2 (1:0)

Branky: 19. Kladiva – 73. Václavek, 90. Hofman

Sestava: Přikryl – Jedlinský, Václavek, Vašíček, Seknička – Berka (53. Vedra), Bartuněk, Deutsch (90. Horák), Müller – Hofman, Sedláček

Jevíčko v prvním soutěžním utkání zavítalo do Horního Újezdu. Zápas začal ve vysokém tempu a domácí šli po využitém rohu do vedení. Ve 22. minutě mohl vyrovnat Jedlinský, ale jeho patička nebyla úspěšná, chvilku poté mohl vstřelit gól Václavek, ale jeho hlavička skončila mimo tři tyče. Jevíčko si ke konci prvního poločasu vytvořilo silný tlak, ale žádná branka už před pauzou nepadla. V 53. minutě přišel na hřiště Vedra, aby oživil hru, a to se mu povedlo. V 65. minutě měl šanci na srovnání Sedláček, ale z vápna branku minul. Teprve až v 73. minutě se povedlo hostům vyrovnat, když Sedláček předložil míč Václavkovi a ten nekompromisně zakončil do šibenice. Obrat byl dokonán v 90. minutě, když Jedlinský poslal centr do vápna a Hofman hlavičkou poslal míč do sítě. Jevíčko tedy veze ze zápasu prvního kola Select OP z Horního Újezdu tři body.

  • Nezařazené