Jevíčko – Jaroměřice

Jevíčko – Jaroměřice 0 : 2 (0:0)

Sestava: Přikryl – Jedlinský (45. Horák), Václavek, Vašíček, Seknička – Vykydal, Berka, Klein T., Vrbický – Štefl (77. Čech), Hofman

Před početnou návštěvou, která se přišla i za nevlídného počasí podívat na malohanácké derby, se domácím nepodařilo zastavit střelecky produktivní hosty. V první půli ještě udržel Přikryl v domácí brance několika výbornými zákroky čistý štít, ale na začátku druhé půle se po přetaženém centru prosadil šťastnou střelou kanonýr Švec. Platonickou snahu domácího celku o vyrovnání utnul v závěru zápasu svou druhou trefou Švec. V samotném závěru zápasu neudrželi někteří aktéři zápasu nervy a výsledkem bylo po jedné červené na každé straně.

V sobotním utkání s Jaroměřicemi se zranil obránce Petr Jedlinský. Po nešťastném souboji, kdy se s protihráčem srazil hlavou, si zlomil lícní kost. Dnes (5.11.2019) úspěšně podstoupil operaci. Všichni hráči, fanoušci a vedení TJ SK Jevíčko přejeme Petrovi, ať se brzy uzdraví a je opět připraven na jarní sezónu.

13. kolo

Kamenná Horka – Opatov 2:2
Radiměř – Mladějov 2:2
Boršov – Horní Újezd 1:1
Borová – Morašice 2:2
Hradec- Dlouhá Loučka 3:4
Janov – Bystré 3:4

Tabulka Tauer Group okresní přebor mužů:
http://tjskjevicko.cz/?page_id=1336