Borová – Jevíčko

Borová – Jevíčko 0 : 3 (0:2)

Branky: 15., 24. Vrbický, 85 Klein

Sestava: Přikryl – Jedlinský, Václavek, Vašíček, Horák – Vykydal, Berka (89. Trávníček), Klein T., Seknička – Štefl, Vrbický

V sobotní předehrávce Jevíčko zavítalo do Telecího, kde odehrálo utkání s Borovou. Zápas se odehrával na malém hřišti, a proto už v 1. minutě letěla nebezpečná střela na branku hostů, ale Přikryl zachránil. V 15. minutě dostal nabídku Vrbický a osamocen před brankou zakončil gólově. Ve 24. minutě Štefl našel krásně samotného Vrbického a ten hlavičkou dostal míč do branky. Druhý poločas nepřinesl žádnou extra podívanou pro fanoušky kromě jediné šance, a to přímého kopu v podání Kleina T. na rohu vápna, a ten předvedl, že umí, když poslal míč přímo do růžku brány. V sobotu čeká Jevíčko poslední zápas podzimní sezóny, a to derby proti Jaroměřicím od 13:30 na eská.

12. kolo Dlouhá Loučka – Janov 2:0
Mladějov – Hradec n. S. 3:1
Jaroměřice – Boršov 5:0
Bystré – Opatov 6:2
Horní Újezd – Radiměř 2:2
Kamenná Horka – Morašice 0:0

13. kolo
Sobota 2. 11. 2019 13:30

Kamenná Horka – Opatov
Radiměř – Mladějov
Boršov – Horní Újezd.
Borová – Morašice
Hradec- Dlouhá Loučka
Janov – Bystré
Jevíčko – Jaroměřice