Bystré – Jevíčko

Bystré – Jevíčko  1 : 1 (1:1)

Branky: 45. penalta – 86. Jedlinský

Sestava: Čech – Jedlinský, Václavek, Továrek, Seknička – Vykydal, Vrbický, Klein T., – Štefl (67. Klein A.), Hofman (85. Vedra)

Po dlouhé době Jevíčko zavítalo na cizí pažit, a to rovnou k prvnímu celku soutěže. V 16. minutě měl velkou šanci Štefl, když mu narazil míč hlavou Vrbický, ale střelu zastavil gólman Lánský. Další větší událost přišla až na konci prvního poločasu, a to když Vrbickému míč uskočil a ten se ho nechtěně dotkl rukou, domácí tento dárek v podobě pokutového kopu využili. V 51. minutě se domácí dostali do rychlé akce, ale i hostující brankář Čech předvedl pěkný zákrok. A opět jako v prvním poločase rozhodoval závěr. V 86. minutě se postavil k přímému kopu T. Klein a poslal krásný míč do vápna, který Jedlinský dopravil do sítě. Remíza z horké půdy v bystrém je cenný výsledek.