Jevíčko – Dlouhá Loučka

Jevíčko – Dlouhá Loučka 1 : 1 (1:0)

Branky: 19. Hofman – 50. Kralovič

Sestava: Čech – Jedlinský, Václavek, Vašíček (80. Továrek), Seknička – Vykydal – Vrbický, Klein T., Horák – Štefl (70. Vedra), Hofman

Spravedlivá remíza, kterou přineslo další průměrné utkání s jen pár šancemi na obou stranách hřiště. Domácí se ujali vedení po hlavičce Hofmana k tyči, hosté v úvodu druhé půle srovnali, když Kralovič jistě proměnil centr před malé vápno. Domácím mohl získat tři body Hofman, ale jeho pohotová dorážka se odrazila od dobře postaveného Hejla. Bohužel divákům hráči obou celků nepřesnou hrou bez střelby příliš fotbalu neukázali.

9. kolo
Borová – Bystré 1:5
TJ Hradec n. S. – Radiměř 1:6
Mladějov – Morašice 1:2
Janov – Boršov 4:2
Horní Újezd – Opatov 5:1
Kamenná Horka – Jaroměřice 5:4

10. kolo Sobota 12. 10. 2019 15:00
Mladějov – Opatov
Dlouhá Loučka – Morašice
Boršov – TJ Hradec n. S.
Horní Újezd – Janov

Neděle 13. 10. 2019 15:00
Bystré – Jevíčko
Kamenná Horka – Borová
Jaroměřice – Radiměř