Fotbalová starší přípravka

Další turnaj se odehrával v Koclířově. První zápas jsme hráli s domácím týmem. Naši hráči ještě asi zůstali doma v posteli, a tak jsme po ospalém výkonu prohráli. Další zápasy se ale už výkon týmu zlepšil a podařilo se nám druhý zápas vyhrát. V posledním zápase jsme většinu zápasu prohrávali, ale má konci se podařilo vyrovnat a při naší převaze v závěru, chyběl jenom kousek k vítězství. Naše přípravka se umístila na třetím místě.

Hanisch, Damo A., Damo S., Havlíček P., Kadidlo, Klíč, Kubíčková, Parolek Š., Pokorný D., Pokorný P., Rozčinský, Bubeník

B: Damo Samuel 5x, RozčinskýJaromír

Jevíčko : Koclířov 1 : 2 (0 : 1)
Jevíčko : Litomyšl B/Čistá 3 : 1 (2 : 0)
Jevíčko : Morašice/H. Újezd 2 : 2 (0 : 2)

Pořadí: Koclířov, Morašice/ H. Újezd, Jevíčko, Litomyšl B/ Čistá