Opatov – Jevíčko

Finále poháru OFS Svitavy
Opatov – Jevíčko 3 : 0

Rozhodčí: Saňák – Mach,Šourek.

Sestava:Přikryl – Jedlinský, Seknička, Vykydal, Vašíček (71. Hofman), Vedra (79. Pospíšil), Bartuněk, T. Klein, Štefl (86. Trávníček), Müller, Linhart.

O trofej přijely zabojovat celky z Opatova a Jevíčka, které sem prošly přes tři předchozí vyřazovací kola. Pro první jmenovaný mančaft to bylo druhé finále, malohanáčtí fotbalisté se ve vrcholném pohárovém duelu ocitli poprvé.Zápas měl dva klíčové momenty. Tím prvním byl vedoucí opatovský zásah, o který se postaral z trestného kopu J. Cimburek. Rozehrával ho z ostrého úhlu a na jeho oblouček nedokázal gólman Přikryl zareagovat. A další rána dopadla na Jevíčko vzápětí. Jedlinský podruhé „žlutě“ fauloval a
rozhodčí Saňák s ním neměl slitování. Ve 23. minutě do deseti, to věru nebyl žádný med. Jevíčští bojovali, dostali se k několika nebezpečným standardkám, po změně stran viselo vyrovnání nějaký čas docela ve vzduchu, ale s přibývajícími minutami se jejich obrana zákonitě stále více
otevírala. Hráči Opatova si sice s nabídnutými brejkovými situacemi dlouho neuměli adekvátně poradit, ale když se Petruň prosadil hlavou po rohovém kopu, bylo o výsledku rozhodnuto. V závěru ho zpečetil Křivka z nařízeného pokutového kopu.