Horní Újezd – Jevíčko

Horní Újezd – Jevíčko 2 : 2 (1:0)

Branky:Václavek 60 min.,Linhart 77. ,

Sestava:Přikryl – Horák, Vašíček, Václavek, Jedlinský- Seknička, Bartuněk, Klein, Müller, Vykydal –Linhart Střídající: Trávníček,Vedra,Pospíšil

Také v Horním Újezdu byl k vidění spíše uvolněnější fotbal s řadou gólových příležitostí. Především ve druhé půlce jich bylo více na jevíčské straně, ovšem hosté dvakrát ztráceli,tudíž vzali nakonec zavděk i remízou.
Komentář od Kryštofa Trávníčka:Zápas za krásného počasí začal lépe pro domácí, když před koncem prvního poločasu domácí
hráč překonal hlavou Přikryla. V druhém poločasu vyrovnal krásnou brankou Václavek, když jeho projektil ze střední vzdálenosti skončil v horním rohu domácí branky. Ale remíza moc dlouho netrvala, jelikož v 73. minutě se domácí opět dostali do vedení, a to díky rychlému
protiútoku a Jevíčko muselo opět dorovnávat. V 77. minutě si vzal míč u rohového praporku Müller, prošel přes dva hráče a nahrál na vápno Linhartovi a ten v klidu zakončil. Body se nakonec dělily a Jevíčko pokračuje v sérii zápasů bez výhry, kterou protáhlo už na sedm
utkání.