Morašice-Jevíčko

Pohár OFS Svitavy mužů

Morašice-Jevíčko 0:2 (0:1)

Branky:Linhart(10.),Bartuněk(84.)

Sestava:Přikryl-Ille,Vašíček(46.),Václavek,Jedlinský-Seknička,
Bartuněk,Klein T.-Vedra(80.),Linhart Střídající:Trávníček,Horák(46.),Pospíšil(80.),Štefl

Jevíčko podruhé na jaře zavítalo do Morašic tentokrát sehrát semifinále poháru OFS Svitavy mužů. Začátek zápasu se musel kvůli nepříznivému počasí o chvíli odložit. Ale poté začali hosté velice aktivně a díky tomu už v 10. minutě Linhart poslal Jevíčko do vedení. Poté měl domácí celek velkou příležitost na vyrovnání, ale hostující celek zachránil Vašíček, který
odebral míč útočníkovi, jenž měl před sebou prázdnou bránu. Hosté měli hodně příležitostí na zlepšení skóre, ale chyběla pouze přesná koncovka. V druhé polovině musel po druhé žluté kartě opustit hřiště Klein, a tak Jevíčko muselo dohrávat zápas v deseti. Ale i tak si domácí celek nevytvořil žádné šance. A když Bartuňkova střela zpoza vápna proletěla až do sítě, tak se hosté v 84. minutě dostali do vedení 2:0. Po solidním výkonu tedy Jevíčko
postupuje do finále poháru OFS Svitavy mužů, které se odehraje ve středu 5. 6. 2019 v 18:00 na hřišti v Pomezí.