Březová nad Svit.-Jevíčko

Březová nad Svit.-Jevíčko 1:1 (1:0)

Branky:Hofman(57.)

Sestava:Navrátil-Jedlinský,Vašíček,Václavek,Ille-,MüllerT.,KleinT.,
Seknička,Vykydal-Linhart,Hofman(84.) Střídající:Trávníček,Vedra(84.),Pospíšil,Goš,Bartuněk,Říha

Jevíčko v 19. kole Tauer Group okresního přeboru mužů zavítalo na hřiště vedoucího celku do Březové nad Svitavou.

Zápas začal velice aktivně domácí tým, který si vytvořili několik střeleckých šancí, ale většina střel letěla do ochranné sítě nebo je zlikvidoval Navrátil v brance hostí. Ve 29. minutě se domácí dostali do vedení po přesné hlavičce Dufka. Březová si ještě do konce poločasu vytvořila pár šancí, ale ani jedna neskončila brankou. V druhém poločase se síly vyrovnaly. V 57. minutě se Jevíčku podařilo vyrovnat skóre a to, když Linhart poslal přihrávku samotnému Hofmanovi, který míč uklidil do odkryté branky. Hra se po této brance vyrovnala a oba týmy měly šance, ale protože ani jedna neskončila brankou, skončilo utkání dělbou bodů.