Mladějov – Jevíčko

Mladějov – Jevíčko 2:3 (1:3)

Branky:Linhart(17.),Goš(18.),Müller(31.)

Sestava:Přikryl-Jedlinský,Vašíček,Václavek,Seknička-
Goš(46.),Bartuněk, Klein T.(44.),Vykydal(80.)-Linhart(88.),Müller T Střídající: Trávníček,Štefl(44.),Ille(88.),Hofman(46.),Horák(80.)

V 17 kole zavítalo Jevíčko do Mladějova na Moravě. Zápas začal velmi aktivně ze strany domácích, kteří si v prvních minutách vytvořili hned několik šancí, ale ani jedna neskončila brankou. Hosté se dostali k první šanci až v 17 minutě, a to po chybě golmana, který nezvládl výkop od brány. Linhart dostal naservírovaný míč přímo na nohu a vydal se sním sám před branku a šanci proměnil. O minutu později se k míči dostal Goš, který nekompromisně ze střední vzdálenosti trefil šibenici a Jevíčko tudíž vedlo v 18 minutě 2:0. Mladějov se trochu po této brance přestal tlačit do útoku. V 31 minutě založil dobrou akci Seknička, když poslal do útoku Goše, který poslal přihrávku přímo na Müllera a ten, už jenom doklep míč do prázdné brány a stav byl 3:0 pro Jevíčko. O chvilku později Mladějov zahrával roh, který hlavou zakončil Kozák a snížil na 1:3. V závěru poločasu musel vystřídat Klein z důvodu zranění. V 46 minutě přišel Hofman místo Goše. Většinu druhého poločasu se hrálo bez nějakých velkých šancí, ale závěr celého zápasu byl velice dramatický, jelikož v 87 minutě snížil hlavou Suchý. Nakonec Jevíčko závěr zvládlo a nedovolilo vyrovnání a tudíž si veze 3 body.