Soustředění

Dne 28.2 v malebném městečku Tasovice začalo fotbalove soustředění hráčů Tj Sk Jevíčka. První den bylo nenáročný. Hráči se usazovali v hotelu a až v odpoledních hodinách se uskutečnil kondiční trénink. Další den byl možná nejnáročnější. Uskutečnily se dva tréninky za den. Pro hráče to nebylo nic příjemného,ovšem hlavně díky wellness centru umístěném v hotelu se hráči dokázali dat dokupy na další den. Ten začal dopoledním tréninkem. Tento den měli dlouhou pauzu,kterou si zpříjemnili například vycházkou na zápas Tasovice – Znojmo. Večer v osm hodin Jevíčko odehrálo zápas proti týmu ze Starého Petřína,který ovšem zásluhou tvrdých tréninku a s přicházející únavou prohráli 2-6. Další den byl pouze lehký trénink a odjezdu domů. Bylo to velice úspěšné soustředění a doufejme,že to pomůže k lepším výsledkům na jaře 2019.