Jevíčko – Opatovec

Jevíčko  – Opatovec  2:2 (1:0)

Sestava: Kyša, Klein A., Šmeral, Schupler, Seknička, Hanák, Trefil, Hladil, Kritzbach, Vafka, Linhart. (Říha, Vykydal)

Branky: Vafka, Trefil

Domácí nastoupili na začátku zápasu aktivně. Dařilo se jim na těžkém terénu nepouštět hostující tým do příležitostí a zároveň podnikat nebezpečné akce. Jako první se podařilo vstřelit branku domácímu týmu. Krásnou střelou z dálky se to podařilo zásluhou Trefila. V druhém poločase se domácím podařilo po výborné individuální akci Vafky vest již o dvě branky. V průběhu zápasu se ale podařilo pomocí šťastného gólu snížit. Domácím se nepodařilo vstřelit další branku ani do téměř prázdné brány. Později za vydatné pomoci rozhodčího si vytvořili veliký tlak a ten byl korunován vyrovnávací brankou.