Jevíčko – Křenov

Jevíčko – Křenov 1:3 (1:0)

Branky: Linhart – Holásek, Peterka, Bednařík

Sestavy:

Jevíčko: Kyša – Jedlinský, Klein A., Klein T., Říha, Trefil, Linhart, Seknička, Hladil, Vafka, Hanák (Wener, Hofman)

Křenov: Gallík – Vašíček, Kozelek P., Darmo, Kovařík, Kozelek J., Peterka, Navrátil, Holásek, Dvořáček, Bednařík (Nárožný, Švihálek)

Domácí celek vstoupil do prvního zápasu jarní části sezóny aktivně a díky hlavičce Linharta v 11‘ i úspěšně. Domácí pokračovali v aktivní hře a vytvářeli si další střelecké možnosti, které ale lehkovážně neproměňovali. V 31‘ Hanák nedosáhl na míč před brankou, v 35‘ Linhart nepřehodil vybíhajícího Gallíka a ani Vafka nezakončil přesně svůj sólový průnik ve 43‘. Křenov hrozil pouze rychlými protiútoky, ale pozorný Kyša včas vybíhal. Do druhé půle vstoupili hosté lépe a Holásek v 51‘ umístil do sítě míč po přihrávce Peterky. Poté dvakrát ve vyložených šancích přestřelil Linhart a hosté potrestali domácí zaváhání v 70‘, kdy se sólově prosadil Peterka. A za dvě minuty stanovil konečné skóre přesnou hlavičkou Bednařík po centru z trestného kopu. Domácí se už po tomto KO nezvedli a utrpěli překvapivou prohru.