Jaroměřice – Jevíčko

Jaroměřice – Jevíčko       0 : 1 (0:0)

Branky: Klein A

Sestava: Navrátil, A. Klein, Jedlinský, T. Klein, Z. Klein, Berka, Továrek, Khýr, Seknička, Kritzbach,  Hanák, (Hrubý, Réda, Vašíček).

Za ideálního počasí před velice slušnou návštěvou téměř půl třetí stovky fanoušků byl pod Kalvárií k vidění pohledný, rychlý a kombinační fotbal. Obě mužstva chtěla hrát, ale sázela na důslednou obranu. Do šancí se hráči dostávali jen ojediněle, a když se na každé straně nějaká ta dobrá příležitost zrodila, zasáhl výborný gólman soupeře. S přibývajícím časem začalo být zřejmé, že půjde o zápas jedné chyby či jedné podařené šance. Ta se povedla hostům, když po sérii rohů deset minut před koncem ten třetí domácí neubránili a nehlídaný A. Klein nedal hlavou Dostálovi naději. Zkušené Jevíčko konec zápasu dohrálo takticky a nedovolilo domácím srovnat skóre.