Janov – Jevíčko

Janov  – Jevíčko    1 : 2 (0:0)

Branky: Klein A., Hrazděra

Sestava: Werner – Jedlinský, Z. Klein, Kritzbach, Khýr, Berka, Seknička, Vašíček, T. Klein, Hrubý, Hrazděra (Réda, A. Klein)

Velmi bojovné a vyrovnané utkání se odehrávalo v Janově, na velmi kvalitním trávníku. Menší převahu měli v průběhu prvního poločasu hosté, kteří si přivezli dobrou formu z předchozích zápasů. Bohužel si nedokázali vypracovat větší šanci, ale zase domácí do ničeho nepustili.

Ve druhém poločase se již hosté prosadili a po chybě domácího obránce šel sám na brankáře Hrazděra a s přehledem podél brankáře proměnil.  Poté se snažili hosté kontrolovat hru a nepouštět domácí na dostřel brány. Bohužel se to nepovedlo a přímý kop ze strany si hosté sami srazili do brány. To je ale nepoložilo a střídající Klein A. se po pěkném centru Kritzbacha v závěru zápasu hlavou prosadil a zajistil hostům výhru.