Jevíčko – Městečko Trnávka

Jevíčko – Městečko Trnávka  4 : 0 (2 : 0)
Sestava: Werner, Klein Z., Klein T., Jedlinský, Továrek, Seknička, Kritzbach, Khýr, Berka, Hanák, Hrazděra, (Hrubý, Réda, Klein A., Vašíček)

Branky: Berka 2, Hanák, Klein T.

Utkání začali domácí velice aktivně a již ve 3. minutě se zásluhou Berky, který proměnil přihrávku Kritzbacha, ujali vedení. Dále pokračovali v aktivní hře a nepouštěli hosty do hry. Hlavně domácí útočníci velice dobře napadali rozehrávku hostů. V 35. minutě se opět prosadil Berka, kdy krásnou střelou přes hlavu překonal brankáře.
Do druhého poločasu se snažili hosté nastoupit aktivně, ale domácí to nedovolili. V 60. minutě šel sám Hanák na brankáře a zvýšil na 3:0. Poté Trnávka již otevřela hru a snažila se korigovat výsledek. Hostům se to ale nepovedlo a zásluhou nahrávacího Redy, T.Klein ukončil domácí gólové hody – 4:0!