Jevíčko – Třebařov

Jevíčko – Třebařov      0 : 0    

Jevíčko: Werner – Klein A., Klein T., Klein Z., Seknička – Berka, Továrek, Deutsch, Khýr – Hanák, Sedláček (Jedlinský, Hrubý)

Dohrávku 12. kola oběma celkům znepříjemnil silný vítr, který chvílemi znemožňoval přesnou přihrávku a na hře to bylo znát. Hosté prakticky neohrozili dorostence Wernera v brance domácího celku, ale pozornou hrou v obraně Jevíčko také k mnoha šancím nepustili. V 16‘ A. Klein hlavičkoval z malého vápna do odkryté poloviny branky, ale míč skončil nad brankou. V 58‘ domácí promarnili největší gólovku. Berka prošel po křídle až před Strnada, přihrál před prázdnou branku, ale na nerovném terénu nedokázal Deutsch včas míč usměrnit do sítě a překonat Strnada.  V 65‘ se na hranici pokutového území uvolnil Sedláček, ale nechytatelná rána skončila opět těsně vedle tyče. Takže se oba celky rozešly na zimní přestávku s jedním bodem za bezgólovou remízu.