Jevíčko – Rohozná

Jevíčko – Rohozná      2 : 2 (1:2)

Branky: Schuppler, Vafka (PK)

Sestava: Werner, Kyša, Čekal, Kritzbach, Muller Jan, Benda, Deutsch, Vafka, Hrazděra, Muller Jakub, Schuppler (Veselý, Horák Vít, Přikryl, Řehoř, Horák Daniel, Haupt)
Očekávanou konfrontaci dvou mužstev z čela tabulky chtěli hosté začít v devíti, neboť se jim zpozdili dva klíčoví hráči, nicméně nakonec postavili jednoho z náhradníků. I tak byl začátek zápasu vyrovnaný. Více šancí měla paradoxně oslabená Rohozná, která se i v deseti hráčích dokázala dostat do vedení, když na pravé straně utekl jeden z rychlých útočníků. Jevíčku se podařilo vyrovnat po rohovém kopu, který zakončoval Schuppler. Hosté ale ještě do poločasu získali podruhé náskok. Ve druhé půli domácí přidali na iniciativě, zatlačili soupeře a bojovností se zasloužili o dělbu bodů. Nejprve však Vafka napnul nervy diváků a hlavně některých spoluhráčů, kteří již s rukama nad hlavou sledovali, jak zatáhl míč do šestnáctky, obešel brankaře a pak ze tří metrů prověřil ochranné pletivo vysoko nad prázdnou brankou. Naštěstí následující akce z levé strany přinesla po centru Kritzbacha pokutový kop za hraní rukou v brankovém území. Penaltu Vafka bezpečně proměnil a srovnal skóre zápasu. Jevíčko mělo od té doby více ze hry. Do vedení se mohlo dostat po rychlém brejku, kdy Vafkovu akci zakončoval obloučkem Řehoř, míč ale z brankové čáry vykopl obránce. A tak i když nezůstaly všechny body doma, diváci odcházeli spokojení, protože viděli rychlý, útočný fotbal se spoustou zajímavých situací.