Jevíčko – Jaroměřice

Jevíčko – Jaroměřice   5 : 1 (2:1)

Branky: Berka 3, Klein T., Jedlinský
Sestava: Navrátil – Jedlinský, Klein T., Továrek, Klein Z., Berka, Khýr, Kritzbach, Hanák, Seknička, Sedláček (Klein A., Müller J.)
Po propršeném dni se na večer obloha protrhala a sluneční paprsky přinesly více štěstí na kopačky domácích. Už v 8′ dokázal Knoll vrátit do sítě svou vyraženou střelu a získat vedení pro tým hostí. Domácí celek se vrátil do zápasu ve 21′ bombou T. Kleina z trestného kopu z 30 metrů do šibenice. Po několika nevyužitých šancích se domácí dostali do vedení v poslední minutě první půli hlavičkou Jedlinského po přesném centru  T. Kleina.  Hosté vstoupili do druhé půle s odhodláním vyrovnat a několikrát vážně ohrozili Navrátila v brance domácích. V 50′ vykopával míč z brankové čáry Z. Klein po dorážce hostí. V 67′ ale chybovala obrana hostí a Berka efektně přehodil Dostála a zvýšil na 3:1. Domácí už potom hru kontrolovali a Berka přidal další branky, v 77′ do prázdné branky po přihrávce Kritzbacha a v 83′ po úniku Sedláčka. Zasloužená výhra domácích v malohanáckém derby.