Jevíčko B – Mladějov

Jevíčko B – Mladějov 2:2 (1:0)
Branky: Vafka, Kritzbach – Šmehlík, Suchý
Sestava: Werner, Vymětal, Horák, Kritzbach, Muller, Peka (K) Deutsch, Vafka, Hrazděra, Horák, Vašíček (Veselý, Řehoř, Schuppler, Haupt, Čekal)

Již po výkopu bylo jasné, že do Jevíčka přijel jeden ze silných celků, adeptů na postup. Ve 3 minutě střelu až od středového kruhu, snášející se pod břevno, vytáhl na roh brankař domácích Werner. Domácí však ustáli úvodní tlak a hra se postupně vyrovnala. Ve 25 minutě unikl po levé straně výborný J.Muller, a přestože byl hrubě faulovaný, v pádu přihrál Vafkovi, který si posunul míč podél šestnáctky a zakončil podél hostujícího brankáře. Mladějovští mohli vyrovnat před odchodem do šaten po pěkné kombinační akci, ale útočící hráč tváří v tvář Wernerovi nasměroval střelu přímo do něj. Nástup do druhé půle se domácím vůbec nevydařil, když v 5 minutě míč jdoucí středem na branku nechával stoper Peka brankaři, ale ten se k němu nedostal včas, míč mu prošel a Jevíčko doslova darovalo Mladějovu vyrovnání. Šmehlík zakončoval do úplně prázdné branky. Domácí na srovnané skóre poté ragovali několika střídáními, což začalo být na vývoji utkání znát a hosty k ničemu dalšímu nepustili. Tlak vyústil 7 minut před koncem utkání pěknou kombinací, kdy rychlým přechodem tří přihrávek zakončoval bodlem z levé strany Kritzbach. Uź se zdálo, že body zůstanou doma, ale po špatné přihrávce domácích při založení další útočné akce za půlící čarou, hosté podnikli svůj poslení výpad. Po faulu před hranicí šestnáctky domácí špatně postavili zeď a Suchý v 93 minutě nádhernou, prudkou, přízemní střelou trefil přesně skulinu mezi zdí a levou tyčí. Po dosažené brance se ozval závěrečný hvizd, který ukončil vyhecované utkání, plné žlutých karet a ostrých soubojů.