Kamenná Horka – Jevíčko

Kamenná Horka – Jevíčko   2:0 (1:0)

Sestava: Navrátil, Seknička, Klein Z., Jedlinský, Kalášek, Berka, Khýr, Hanák, Hofman, Němeček, Vafka.

V pohledném a kombinačním fotbale lépe začali Domácí, kteří zatlačili hosty do obrany. Branku se jim podařilo vstřelit, když nepovedený centr Bednáře zapadl k překvapení všech do brány. Poté již hosté zlepšili hru a i ve velmi improvizované sestavě zatlačili domácí a hráli velice aktivně. Výsledkem toho bylo několik vyložených šancí (Hofman, Neměček, Vafka). Bohužel jak se již poslední dobou stává zvykem, své šance neproměnili.

V druhém poločase již tempo trochu opadlo. Hosté se snažili o vyrovnání, ale domácí je do žádné větší šance nepustili. Domácím se ještě podařilo svůj náskok navýšit a to v 82‘ minutě. Kdy po centru z rohu se obraně nepodařilo odkopnout míč a k němu se dostal Hasenöhrl a dal gól.