Litomyšl B – Jevíčko

Litomyšl B – Jevíčko  4:1  (1:1)

Sestava: Vašíček, Klein Z., Kritzbach, Jedlinský, Továrek, Hofman, Horák V., Khýr, Seknička, Vafka, Berka, (Němeček, Müller J., Réda)

Utkání se hrálo na umělém hřišti, které bylo celkem malé, a proto se hrál spíše bojovný fotbal. Již v 10‘ minutě domácí nastřelili tyč. V 15‘ se tlačil do zakončení Berka, ale bohužel se k němu dostal. V 30‘ další šance domácích, ale Vašíček dobře zasáhl. V 33‘ to již bylo 1:0 pro domácí, kdy po centru jejich hráč skóroval hlavou. V 41‘ se podařilo hostům zásluhou Vafky srovnat. Poločas byl tedy 1:1. Na začátku druhého poločasu dostali domácí výhodu pokutového kopu, kdy faul který byl evidentně mimo vápno, rozhodčí natlačil na penaltu. Poté v 52‘ to již bylo 3:1. Domácí již měli stálou převahu a v průběhu dalších 10 minut dvakrát trefili tyč. V 82‘ ještě domácí přidali jednu branku a konečný výsledek byl tedy 4:1.