Moravská Třebová B – Jevíčko 3:1

Moravská Třebová B – Jevíčko  3:1 (3:1)

Branky: Berka

Sestava: Werner, Khýr, Klein, Jedlinský, Továrek, Kalášek, Deutsch, Kritzbach, Berka, Němeček, Řehoř,(Vrbický)

Zápas se hrál netradičně v 10 hodin dopoledne. To mělo nejspíš vliv i na účast hráčů, kdy tým by neodcestoval ani na zápas, pokud by mu nepomohli 2 hráči z dorostu (Werner, Vrbický) a 2 hráči “B” týmu (Deutsch, Řehoř). Zápas začal ve svižném tempu a to když domácí vedli již 1‘ minutě 1:0. Prosadili se po rozehraném autu, kdy se útočníkovi podařilo dostat k propadlému míči a prostřelit Wernera na bližší tyč. Hostům se podařilo záhy vyrovnat a to když Němeček sklepl míč pro Berku a ten prostřelil gólmana. Poté opět hráli domácí a po dvou vydařených centrech do šestnácky byl stav utkání již v 10‘ minutě 3:1. V druhém poločase se hra vyrovnala, ale hostům se již nepodařilo se zápasem něco udělat a prohráli tedy 3:1.