Lanškroun B – Jevíčko

Lanškroun B – Jevíčko   10 : 1 (3:1)

branka: Pávek (pen)

Werner – Kedroutek, Bartuněk, Danis, Réda, Štindl, Valík, Dostál, Šnobl, Vrbický, Pávek

Začátek zápasu byl vyrovnaný, domácí sice měli o něco více balon v držení, ale Jevíčko hrozilo z protiútoků. Po jednom z nich Réda vystřelil zpoza pokutového území, trefil tyč, a při následné dorážce byl faulován. Pokutový kop proměnil Pávek. Zanedlouho bylo také z pokutového kopu vyrovnáno. Chvílí poté se domácí po střele z pravé strany vápna dostali do vedení. 2:1. Poté se hra přiostřila, což vedlo k několika tvrdším soubojům. Následkem bylo vyloučení po jednom hráči na obou stranách. Těsně před koncem poločasu po chybě Wernera a následné dorážce Jevíčko ještě inkasovalo. Druhý poločas začali domácí velkým tlakem, během 10 minut dali 3 góly. Zbytek utkání proměnili v podstatě v exhibici, kdy Jevíčko nepouštěli k balonu, okupovali jeho pokutové území a chvílemi ho dostávali pod extrémní tlak. Což vyústilo v další 4 góly a konečný výsledek 10:1.