Sokol Borová – SK Jevíčko “B”

Sokol Borová – SK Jevíčko “B” 1:1 (1:0) 

Gól: vlastní

Sestava: Navrátil – Čekal, Schuppler, Haupt, Vymětal (46. min. M. Přikryl) – Dračka (22. min Horák), Deutsch, Hrazděra, Müller – Řehoř, Veselý

Jevíčko přijelo oslabeno o několik hráčů a na jeho hře to bylo hlavně v prvním poločase poznat. Na obou stranách bylo několik šancí, bohužel ale domácí jednu z nich využili a vedli tak v poločase 1:0. Přestože se už v první půli zranili Jevíčku dva hráči, tak se mužstvo nevzdalo, zatlačilo domácí před jejich bránu a po jedné ze standardních situací si dala Borová vlastní branku. Domácí už hrozili jen z brejků, zatímco Jevíčko se snažilo ještě zápas zvrátit na svou stranu. Bohužel ale neměli štěstí při zakončení a tak utkání skončilo zaslouženou remízou. V příštím utkání hraje Jevíčko v sobotu doma proti Boršovu, začátek je naplánován na 15:30.