Březová n. Svitavou – Jevíčko

Březová n. Svitavou- Jevíčko  4 : 0 (2:0)

Werner, Kedroutek, Danis, Ptáčník, Réda, Bartuněk, Dostál, Vykydal, Ambroz, Vrbický

K zápasu nastoupili naši dorostenci jen v 10 hráčích, proto byla taktika na hřišti 2 celku tabulky předem jasná. Bránilo se v hlubokém bloku, před vlastním vápnem, s občasnými protiútoky. Tohle na soupeře platilo, nemohl se dostat k přesnému zakončení, a když už se mu konečně podařilo překonat naši obranu, tak dvěma vynikajícími zákroky zabránil Werner gólu. Jevíčko odolávalo úspěšně tlaku soupeře, a dokonce mohlo jít do vedení, kdy po standardní situaci, a centru do vápna, se po chybě soupeřovi obrany, ocitl sám u balonu Réda, bohužel hlavičkoval jen doprostřed brány. V 25‘ musel odstoupit pro zranění Ptáčník, a tak bylo jen otázkou času, kdy soupeř převahu dvou hráčů v poli využije. Po střele zpoza vápna, a následné dorážce, padl první gól. Vstřelená branka soupeře povzbudila, a do konce poločasu sevřel naše hráče pod tlak, který posléze využil, a po chybě obrany, jsme inkasovali druhou branku. Po změně stran byl obraz hry stejný, Jevíčko bránilo a Březová se snažila svou převahu zúročit. Což se jí ale díky obětavému výkonu našich hráčů nedařilo. Bohužel i ve druhém poločase musel odstoupit náš hráč po zdravotních problémech. Jevíčko dohrávalo v 8 lidech, což vedlo k dalším dvěma inkasovaným gólům. Ale i tak, naši dorostenci předvedli v oslabené sestavě bojovný výkon, za nějž se nemusí stydět.