Rychnov na Moravě – Jevíčko

Rychnov na Moravě – Jevíčko  6:1 (3:0)

Sestava: Přikril, Serknička, Jedlinský, Klein T., Khýr R., Nguyễn Việt Anh, Továrek, Kritzbach, Berka, Kalášek, Podlezl, (Klein Z., Müller J.)

Domácí nastoupili do zápasu aktivněji a hosty jednoznačně přehrávali, ti odolávali pouze do 10‘ minuty, kdy poprvé inkasovali. Pak ještě v 15‘ a 25‘. Pak domácí trochu polevili z aktivity a hosté se snažili hrát, ale nedokázali proměnovat své šance (Podlezl, Nguyễn Việt Anh ). Bohužel ve 40‘ minutě po druhé žluté kartě za komentování výkonu rozhodčího, musel Továrek předčasně do sprch.

Ve druhém poločase se hosté snažili dostat co nejmíň gólů a i občas zahrozit, ale opět je zradila koncovka. Kromě Kritzabacha kterému se podařilo pěkné sólo přes půl hřiště a snížil. Domácí se prosadili ještě třikrát.