Jevíčko – Litomyšl B

Jevíčko – Litomyšl B  1 : 2 (0 : 1)

Branky: Klein T.

Sestava: Kyša, Jedlinský, Továrek, Kritzbach, Khýr, Nguyen, Seknička, Berka, Klein T., Němeček, Podlezl (Müller T., Müller J., Klein Z.)

Vyrovnaná hra v první půli, ale hosté se díky lepší útočné hře dostávali do více šancí a odměnou za větší aktivitu byla gólová hlavička Kolka po rohovém kopu v 42′. Domácí se snažili o vyrovnání, ale Nguyen netrefil branku při přehození brankáře po sólu. Po šanci Kundery domácí zatlačili, ale Kačer v brance hostí odolal. I proti střele Továrka v 75′. Z protiakce se protáhl Kundera do střelecké pozice a prostřelil Kyšu z hranice pokutového území. Domácí odpověděli přesným trestným kopem T. Kleina v 90′, ale více už nestihli, protože hlavička Jedlinského v poslední minutě skončila jen centimetry od tyče Kačera.