Jevíčko – Kunčina

Jevíčko – Kunčina  3 : 1 (2:0)

Branky: Hofman, Müller R. 2

Sestava: Vašíček, Khýr R., Jedlinský, Müller T., Seknička, Berka, Továrek, Klein T., Hofman, Müller R.,
Němeček, (Kritzbach, Podlezl, Müller J.)

Před početnou návštěvou se odehrál pohledný zápas, který domácí Jevíčko rozhodlo větší aktivitou a přesností v útoku. Po několika úvodních šancích, které brankáři na obou stranách bez problémů vyřešili, se začal prosazovat domácí celek. Dvě střely Hofmana a Müllera ještě zastavil Hutira, ale v 36‘ už Hofman bez problémů dorazil centr Kleina do sítě. Potom se osmělili hosté, ale Vašíček střelu Spálenského vyrazil. Ve 44‘ se v pokutovém území uvolnil Müller a střelou po zemi prostřelil brankáře hostí. Snahu hostí o
vyrovnání oslabil nesportovním chováním Hutira st., což potrestal střelou pod břevno po samostatné akci opět Robin Müller v 62‘. V 74‘ proměnil Pařil nepřímý kop z malého vápna po domnělé malé domů. V závěru zápasu zakončil Kritzbach dlouhé sólo střelou do Hutiry a Spálenský byl vyloučen, když stáhl ve vyložené pozici hráče domácích.