Mladějov – Jevíčko

Maldějov – Jevíčko  0 : 1 (0:0)

Branky: Müller T.

Sestava: Vašíček, Khýr R., Jedlinský, Klein T., Seknička, Berka, Müller R., Továrek, Nguyễn Việt Anh, Němeček, Kritzbach.(Müller T.)

Začátek zápasu byl opatrný z obou stran a také bylo mnoho nepřesností v rozehrávce. Oba týmy se snažily překonat soupeřovu obranu za pomoci dlouhých pasů. V 22‘ se do první šance dostali domácí, ale střelu Vašíček kryl. Později se dostal do šance Kritzbach, ale nepřesně zakončil. V 43‘ šel Kritzbach sám na brankáře domácích, ale ten mu šanci chytil. Ve druhém poločase měli jasnou šanci domácí, ale Vašíček perfektně zasáhl. V 60‘ musel Kritzbach pro zranění jít ze hřiště a místo něj nastoupil Müller Tomáš. V 66‘ po dlouhém výkopu gólmana hlavou přehodil brankáře Müller T. a hosté vedli 0:1. Domácí se snažili alespoň srovnat, ale hosté již výsledek udrželi.